Parafia Najświętszej Maryi Panny Bolesnej Płoty

Duszpasterz

Parafianie mają prawo coś wiedzieć o swoim proboszczu: kim i skąd jest, i co robił do tej pory.

Data urodzenia: 11.06.1966 w Głogowie.

Święcenia kapłańskie przyjąłem 27.12.1992 z rąk ks. Abp Józefa Michalika w Głogowie.

Pracowałem jako wikariusz w Nowej Soli, Słubicach, Gorzowie Wlkp., Pszczewie, Głogowie w parafii NMP Królowej Polski i ostatnio w Gubinie w parafii pw. Trójcy Św.

Od 1992 r. jestem związany z Drogą Neokatechumenalną, którą widzę jako wielki dar Boga dla Kościoła i dla mnie osobiście, przez którą Pan Bóg prowadzi człowieka do wiary dojrzałej.

Moje hobby, kajakowanie w wersji nizinnej i górskiej, wiele razy pomagało mi w duszpasterstwie razem z innymi ludźmi odkrywać obecność Boga w przyrodzie, Jego dziele i w przyjaźni z innymi.

(więcej na ten temat: www.batman7.pl.tl)

Posłany do Was przez księdza Biskupa Stefana Regmunta, pragnę, abyśmy razem (tzn. Parafianie z proboszczem ) budowali w Jezusie Chrystusie naszą wspólnotę parafialną w naszym kościele oraz w codziennym życiu.

Dlatego proszę Was o modlitwę za mnie, i obiecuję, że codziennie będę się modlił za Was.

Zapraszam wszystkich do współpracy przy budowie tej strony, ale także do współtworzenia oblicza naszej parafii.

Wasz proboszcz

ks. Robert Perłakowski