Parafia Najświętszej Maryi Panny Bolesnej Płoty

Duszpasterz

Parafianie mają prawo coś wiedzieć o swoim proboszczu: kim i skąd jest, i co robił do tej pory.

Data urodzenia: 11.06.1966 w Głogowie.

Święcenia kapłańskie przyjąłem 27.12.1992 z rąk ks. Abp Józefa Michalika w Głogowie.

Pracowałem jako wikariusz w Nowej Soli, Słubicach, Gorzowie Wlkp., Pszczewie, Głogowie w parafii NMP Królowej Polski i ostatnio w Gubinie w parafii pw. Trójcy Św.

Od 1992 r. jestem związany z Drogą Neokatechumenalną, którą widzę jako wielki dar Boga dla Kościoła i dla mnie osobiście, przez którą Pan Bóg prowadzi człowieka do wiary dojrzałej.

Moje hobby, kajakowanie w wersji nizinnej i górskiej, wiele razy pomagało mi w duszpasterstwie razem z innymi ludźmi odkrywać obecność Boga w przyrodzie, Jego dziele i w przyjaźni z innymi.

(więcej na ten temat: www.batman7.pl.tl)

Posłany do Was przez księdza Biskupa Stefana Regmunta, pragnę, abyśmy razem (tzn. Parafianie z proboszczem ) budowali w Jezusie Chrystusie naszą wspólnotę parafialną w naszym kościele oraz w codziennym życiu.

Dlatego proszę Was o modlitwę za mnie, i obiecuję, że codziennie będę się modlił za Was.

Zapraszam wszystkich do współpracy przy budowie tej strony, ale także do współtworzenia oblicza naszej parafii.

Wasz proboszcz

ks. Robert Perłakowski

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja