Parafia Najświętszej Maryi Panny Bolesnej Płoty

pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Płotach

III Niedziela Adwentu

14 grudnia 2 014

1. Rozpoczęliśmy nasze pierwsze parafialne rekolekcje Adwentowe.  Witamy  rekolekcjonistę, ks. Tomasza Gierasimczyka, pracującego w Kurii diecezjalnej. Następna Msza św. z nauką rekolekcyjną: w czwartek i piątek o godz. 10 i 1915. Spowiedź w piątek od godz. 9 do 10 oraz od godz.1815 do 19 15. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa wszystkich parafian i bardzo proszę, abyśmy zarezerwowali sobie czas na rekolekcyjne spotkanie z Chrystusem. W czwartek oraz piątek zbierana będzie taca, jako wyraz naszej wdzięczności dla ks. Rekolekcjonisty. Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu Roraty w poniedziałek i wtorek o godz.17 30,  i w sobotę o godz.11 .

3. Informuję, że w tym tygodniu będę na spowiedzi w parafii św. Alberta w środę od godz.16 do 19, w Przylepie w sobotę od godz. 8 do 9 i od 16 do 18. Można skorzystać ze spowiedzi.

4. Parafialny Zespół Caritas nadal prowadzi zbiórkę żywności trwałej dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.  Żywność można składać we wnęce pod chórem w kościele.

5. Dziś i w czasie rekolekcji rozprowadzane będą świece Caritas na stół wigilijny: małe w cenie 5 zł, duże 12 zł.

6. Piękne kartki świąteczne oraz bombki wykonane ręcznie do nabycia przy wyjściu. Dochód przeznaczony jest na zakupienie nowej gitary dla naszej scholi parafialnej.

7. Zapraszamy na jasełka przygotowane przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły w czwartek 18 grudnia o godz.17 w budynku NSP w Płotach.

8. W następnym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni proszę ponownie mieszkańców Płot ul. Lubuska nr 8 i 10 .

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

ks. Robert Perłakowski

proboszcz

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja